Ja Maciej, Ja Agnieszka

Kranik się żeni!!! Jedziemy towarzyszyć Agnieszce i Maćkowi w tym uroczystym dniu. Organizujemy mały zlot gwiaździsty - Sulejówek, Grójec, Józefów, Warszawa... W przeddzień wieczorem telefon od teścia, że na działce problem z nomen omen kranem. Raniutko lecę nad zalew Zegrzyński z misją kanikową. W drodze z działki na Księżyc kolejny problem hydrauliczny - z gaźnika sika paliwo. Utopił się pływak. Szybka wymiana (to proste bo wożę ze sobą uzbrojoną komorę pływakową z wyregulowanym poziomem paliwa) i lecę dalej. Na Księżycu jeszcze tylko zmieniam linkę sprzęgła i starujemy w trzy Junaki. Pierwszy skok do Czarka. Tam dołącza siostra Czara (Kawasaki), Czaro (Junak), Asceta (Junak) i Młynek (Honda). Peleton wzrósł do pięciu Junaków i dwóch zastępczaków.

przystanek u Czarka

Kolejny przystanek to Nieborów. Tu Lewis bawi się na zlocie WSK'arzy. Peleton rośnie. Tym razem wzmacnia się o "cwajtakty". 

w Nieborowie

w trasie do Kranika

Lewis pomyka na "Jajecznicy".

w trasie do Kranika

Na miejsce zbiórki docieramy na czas. Po chwili pojawia się Pan Młody.

Pan Młody

Jedziemy wykupić Pannę Młodą.

kupują Pannę Młodą

Targ dobity. Młodzi otrzymali błogosławieństwo od rodziców.

para łoda

Formujemy orszak.

orszak

Ja Maciej biorę Ciebie Agnieszko za żonę... Ja Agnieszka biorę Ciebie Macjeju za męża... Stało się :-)

życzenia

W trakcie uroczystości docierali kolejni Junakowcy. W sumie było 11 Junaków, 3 WSK'i i 3 zastępczaki. Zrobiliśmy Młodym szpaler z kranikami i wręczyliśmy cegły z wkładką na budowę nowego domu (zacny pomysł Młynka). Pamiątkowa fotka. Część ekipy musiała wracać, a część udała się na obiadek i chwilę szaleństwa tanecznego.

weselnicy

pierwszy taniec

pierwszy taniec

Powrót do domu bez żadnych przygód. Piękny dzień. Podziękowania i gratulacje dla Agnieszki i Maćka. Kto następny?

powrót

powrót